22.05.2014, Lukáš Dvořák

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Středeční prosluněné odpoledne vyplnilo na Střeleckém ostrově utkání dvou klubů jihočeské metropole, které v současné době zápolí v druhé nejvyšší soutěži. SK Dynamo České Budějovice "35" si na svůj trávník přizvalo současné i bývalé hokejisty ČEZ Motor České Budějovice. Oproti prvnímu fotbalovému zápasu hokejistů v Sedleci byl rozdíl znát a "hosté" prohráli vysoko 1:13. Současní hráči si ale vedli daleko lépe, když v první půli inkasovali pouze pět branek. Krátkou reportáž z utkání pro vás připravila klubová televize Dynama.

SK Dynamo České Budějovice "35" – ČEZ Motor České Budějovice 13:1 (5:1)
Branky: 6., 14. a 73. Vozábal, 12., 60. a 79. Pecka, 51., 81. a 89. K. Tobiáš, 30. a 84. Vlček, 25. Šíma, 63. Peterka – 33. Bárta. Rozhodčí: Zevl – Ovčáček, Tauber. Bez karet. Diváci: 300.

Soupiska SK Dynamo České Budějovice "35":
Švantner – Lerch, Horejš, Hanousek, Peterka – Vlček, Otepka, Vozábal, Plocek – Šána, Pecka. Střídali: Šíma, K. Tobiáš, Vodička, Frühbauer. Trenér: Ivo Hanzal.

Soupiska ČEZ Motor České Budějovice:
I. poločas: Straka – Vráblík, Ferebauer, Semrád, Kůdela – Prokeš, Bílek, Rob ml., Pašek – Bárta, Švec. Střídali: Boháč, Vaniš. Trenér: Petr Rosol.

II. poločas: Sailer – Rob st., F. Turek, Štrba, Vak – Bednařík, Bělohlav, Adam Kotalík, Šperger – Štastný, Kučera. Střídali: Sedláček, Vráblík, Rob ml. Trenér: Petr Rosol.

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....